Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Jak odpowiednio dobrać stanik oraz strój kąpielowy?

Według brafitterek większość kobiet nosi niewłaściwy rozmiar stanika. Czy faktycznie jest to aż tak rozpowszechniony problem? W rzeczywistości wiele kobiet ma problem z odpowiednim dobraniem biustonosza do własnych potrzeb, nie tylko jeśli chodzi o rozmiar. Jak zatem kupować biustonosze czy stroje kąpielowe? Podpowiadamy czym się kierować podczas zakupu.

Podczas kupowania bielizny czy strojów kąpielowych należy zwrócić uwagę na trzy podstawowe elementy.

  1. Jakość

Podobno „skąpy dwa razy traci”. Niestety ta reguła sprawdza się i w tym przypadku. Tanie biustonosze czy stroje kąpielowe często wykonane są z kiepskiej jakości materiału, a co za tym idzie szybko się niszczą, idziemy więc do sklepu kupić kolejne i tak w efekcie często wydajemy więcej, niż gdybyśmy od razu zakupili droższą rzecz. Warto więc zainwestować w biustonosz czy strój kąpielowy dobrej jakości.

  1. Rozmiar

Jeżeli czujesz się niewygodnie w staniku, który nosisz oraz zauważasz, że biust nie prezentuje się zbyt dobrze, są  to pierwsze oznaki tego, że nieodpowiednio wybrałaś rozmiar. Zmierz dokładnie obwód pod biustem oraz obwód biustu (częstym problemem jest kupowanie staników ze zbyt szerokim obwodem oraz zbyt małą miseczką). Podobnie sprawa ma się ze strojem kąpielowym, źle dobrany strój wpływa niekorzystnie na całkowity efekt. Jeżeli mamy problem z dobraniem właściwego rozmiaru, możemy również skorzystać z porady brafitterki.

  1. Miejsce zakupu

Miejsce zakupu jest równie ważne. Możemy kupić strój kąpielowy czy bieliznę na bazarze, jak postępuje wiele kobiet, ale wybór jest niewielki a jakość tych rzeczy pozostawia wiele do życzenia.  Szczególny problem z kupnem stanika mogą mieć kobiety z większym biustem. Jak poradzić sobie w tej sytuacji? Można poszukać w sklepach internetowych pod hasłem: biustonosze duże rozmiary https://heppin.com/biustonosze_bielizna_damska_k-25_f-tag–biustonosze%20du%C5%BCe%20rozmiary.htm. W takich sklepach często można kupić ciekawe modele w rozsądnej cenie. Analogicznie z kostiumami kąpielowymi: kostium kąpielowy jednoczęściowy https://heppin.com/jednoczesciowe_stroje_kapielowe_k-31.htm lub kostium kąpielowy dwuczęściowy (w zależności od preferencji).