Paznokcie dopasowane do każdej stylizacji

model-1210147_640

Piękne paznokcie to coś, czym powinna zawsze cechować się każda kobieta. Mnóstwo dziewcząt żyje w błędnym przekonaniu, że ludzie, wśród których przebywają, zwracają uwagę głównie na strój, makijaż i fryzurę i nie przykładają wagi do tak szczegółowych kwestii jak paznokcie. Nie sądzą więc, że ktoś mógłby zauważyć krzywo wypiłowaną płytkę czy niewielki odprysk lub nierówno nałożoną emalię. Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że wbrew pozorom zwracamy dużą uwagę na dłonie. Dotyczy to zwłaszcza mężczyzn. Wystarczy, że kobieta podczas romantycznej kolacji chwyci lampkę wina, aby można było przyjrzeć się jej paznokciom. Oczywiście nie muszą być one pokryte najdroższym lakierem, którego kolor odpowiada obowiązującym trendom. Ważne jest to, aby paznokcie były zadbane. W innym przypadku, towarzysz uzna z pewnością, że jego nowa znajoma jest niechlujna i nie dba w wystarczający sposób o swój wygląd.

Być może wiele kobiet stwierdzi, że łatwo powiedzieć trudniej zrobić. Utrzymanie paznokci w pięknym stanie każdego dnia to zadanie trudniejsze niż mogłoby się w pierwszej chwili wydawać. Z samego rana zawozimy dzieci do szkoły, później biegiem do pracy, a po południu mamy ważne spotkanie. Wieczór wolimy więc poświęcić na relaks z książką czy wyjście z przyjaciółką. Panie, które mają napięty grafik, powinny zdecydować się na wizytę w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Umożliwi to właściwe wykonanie zabiegu jakim jest manicure hybrydowy. Wiadomo bowiem, że tylko doświadczona kosmetyczka jest w stanie wykonać go w prawidłowy sposób. Piękne ozdobienie płytki wymaga bowiem dużej precyzji i skupienia. Co więcej, mamy również pewność, że nasze dłonie zostaną potraktowane kosmetykami z górnej półki. Dotyczy to zarówno kremów, olejków jak i lakierów. Ich kolor może być adekwatny do współczesnych trendów lub dostosowany do naszych oczekiwań. Pamiętajmy, że manicure hybrydowy będzie się utrzymywał przez około dwa tygodnie, dlatego wybór koloru emalii to istotna kwestia.

Nie od dzisiaj wiadomo, że kolory, które dobrze komponują się z każdą inną barwą to biel i czerń. To klasyczne połączenie nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie symbolem elegancji i szyku. Możemy więc pomalować paznokcie na czarno, pozostawiając dwie płytki w kolorze białym. Takie rozwiązanie już od kilku lat jest traktowane z uznaniem przez stylistów. Jeśli zależy nam na bardziej kobiecym rozwiązaniu, możemy zdecydować się na lakier w kolorze nude.