Zabiegi upiększające w nail barze

painting-fingernails-635261_640

Nail bar oferuje nam więcej profesjonalnych zabiegów upiększających niż mogłoby się w pierwszej chwili wydawać. Miejsce to, jak wiadomo, charakteryzuje się niezbyt dużymi rozmiarami i jest ono niejako swego rodzaju wizytówką tradycyjnego salonu kosmetycznego. Nie oznacza to jednak, że mamy tam mniejsze pole do manewru i uszczuplony wybór jeśli chodzi o różnego rodzaju usługi. Już podczas pierwszej wizyty łatwo przekonać się, że zatrudniony tutaj personel jest w stanie wykonać całe mnóstwo efektownych zabiegów.

Nail bary zazwyczaj znajdują się w najbardziej ruchliwych częściach miasta. Centa handlowe, galerie, skupisko popularnych placówek czy ekskluzywne hotele to miejsca, gdzie najczęściej można znaleźć nail bar. Dlaczego? Powstał on głównie z myślą o zapracowanych kobietach, które mają stale napięty grafik. Dzięki takiej lokalizacji, pani mogą wstąpić do nail baru na ekspresowy manicure w drodze z pracy, między spotkaniami biznesowymi czy przy okazji spotkania z przyjaciółką. Manicure ekspresowy polega na wykonaniu czynności koniecznych do zachowania pięknego wyglądu paznokci. Kosmetyczka wypiłuje nasze paznokcie, nadając im odpowiedni kształt, odsunie skórki i w zależności od naszych zapotrzebowań czy upodobań, pokryje paznokcie bezbarwnym lub kolorowym lakierem.

Kolejnym zabiegiem, który możemy wykonać w nail barze jest manicure hybrydowy. To zdecydowane jeden z najbardziej opłacalnych zabiegów, na które warto się decydować. Manicure hybrydowy utrzymuje się nawet przez kilka tygodni, a wykonany przez profesjonalistkę, zachwyca swoim wyglądem i precyzją. Proces polega na wykonaniu podstawowego manicuru oraz na traktowaniu świeżo pomalowanych paznokci promieniami UV kosmetycznej lampy. Jeśłi mamy do czynienia z kosmetyczką z dużym doświadczeniem, zabieg nie zajmie zbyt dużo czasu, a efekty zadowolą każdą, nawet najbardziej wymagającą klientkę.

Nail bar to miejsce, gdzie można wykonać każdy rodzaj manicuru. Kosmetyczki biorą pod uwagę nasze upodobania, styl oraz panujące aktualnie trendy. Styliście i projektanci nie przestają nas zaskakiwać. Mieliśmy już do czynienia z neonowymi kolorami, magnetycznymi paseczkami, powoli odchodzącym efektem syrenki czy modnymi w miesiącach zimowych – sweterkowymi wzorkami. Ostatnim hitem są zdecydowanie paznokcie szklane.

Każda kobieta powinna być zadbana, a estetycznie wyglądające paznokcie to podstawa, aby móc wyglądać elegancko i schludnie. Nail ba we Wrocławiu umożliwia to każdej kobiecie, nawet takiej, która często ma napięty grafik.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *