Nie masz czasu na pielęgnację paznokci? Postaw na profesjonalny manicure!

Nie masz czasu na pielęgnację paznokci? Postaw na profesjonalny manicure!

office-620822_640Wygląd dłoni świadczy o ich właścicielu i jest ważnym elementem pewności siebie. Zdrowa skóra i paznokcie są przejawem kondycji całego organizmu. Co zrobić, kiedy nawał obowiązków domowych uniemożliwia odpowiednią pielęgnację paznokci?

Trwałe zabiegi kosmetyczne

Wizyta u manikiurzystki nie jest bardzo kosztowna, a znacznie poprawi wygląd dłoni. W gabinetach można wybierać spośród ogromnej gamy rozmaitych kolorów i odcieni lakierów do paznokci. Możliwe jest także układanie wymyślnych wzorów. W salonie easynails.pl we Wrocławiu wykonuje się tzw. manicure hybrydowy. Jest on niezwykle ozdobnym i eleganckim rodzajem zdobienia, które wyróżnia bardzo duża trwałość. Bez poprawek jest w stanie wytrzymać na paznokciach nawet 3 tygodnie.

Kosmetyczka zadba nie tylko o kolor paznokci, ale także o ich odpowiedni kształt i wypolerowanie. Warto skorzystać także z zabiegów aktywnych biologicznie, dzięki którym znacznie poprawi się miękkość i nawilżenie skóry dłoni i stóp. Profesjonalne kosmetyki działają szybko i skutecznie. Dobiera się je indywidualnie dla każdego klienta.

Kolory pasujące do każdego stroju

Manicure trzeba dobierać stosownie do okazji. Dla mam najlepszym rozwiązaniem może być zastosowanie manicuru w kolorach klasycznych lub french. Tego typu zdobienie pasuje do prawie każdej stylizacji. Stonowane, pastelowe kolory poleca się szczególnie tym paniom, które nie mają czasu na częste zmienianie wzorów, a chcą wyglądać elegancko i szykownie. Jeżeli klientce szczególnie zależy na czasie, można wykonać tzw. manicure Vinylux. Cechuje go duża trwałość przy jednoczesnym szybkim wykonaniu.

Obowiązki domowe wymagają używania wielu detergentów, które bardzo niekorzystnie oddziałują na dłonie. Aby zminimalizować ich szkodliwe działanie warto pamiętać o stosowaniu rękawiczek ochronnych. W ręce trzeba też często wcierać odpowiedni krem nawilżający.

 

Dodaj komentarz