Telefoniczny gadżet w nowej odsłonie – drewniane etui Plantwear

Telefoniczny gadżet w nowej odsłonie – drewniane etui Plantwear

W bogatej ofercie Plantwear możecie znaleźć nie tylko modne zegarki czy biżuterię, ale też ręcznie robione obudowy, które są tegorocznym hitem wśród akcesoriów telefonicznych. Z zamiłowania do właściwości drewna, do wykonania case`ów wykorzystaliśmy właśnie ten niezwykle wdzięczny materiał.

Pozwoliło nam to stworzyć niebanalną kolekcję, która sprosta potrzebom i oczekiwaniom największym maniaków gadżetów do urządzeń mobilnych.

Stawiamy na jakość wykonania

Wierzymy, że podobnie jak w naszym przypadku, telefony są nieodłącznym elementem życia naszych klientów. Nic więc dziwnego, że chcemy by zawsze i wszędzie doskonale się prezentowały i były odpowiednio zabezpieczone. Wychodząc naprzeciw silikonowym obudowom, których nie brak na rynku, stworzyliśmy alternatywą ofertę ręcznie robionych etui na telefon. Do ich produkcji używamy wysokiej jakości gatunków rodzimego i egzotycznego drewna, w tym orzecha, klonu, palisandru czy jabłoni indyjskiej.

Cenimy niebanalny design

Wiemy jak wielkim problemem może być znalezienie oryginalnej obudowy na telefon, która nie jest wykonana ze sztucznych, niezbyt miłych w dotyku i nieprzyjaznych środowisku materiałów. Odpowiedzią na lukę rynkową są drewniane etui na Iphone`a i Samsunga, dopasowane do najpopularniejszych modeli urządzeń obu marek. Zastosowanie starannie wyselekcjonowanego, prawdziwego drewna pozwoliło nam stworzyć niepowtarzalną kolekcję, która zachwyca różnorodnością barw  i kształtami słojów drewna.

Chronimy wasze telefony

Mamy świadomość, że skuteczna ochrona telefonu to nie lada wyzwanie dla każdego jego właściciela. W drodze do szkoły, w pracy czy na spotkaniu ze znajomymi ciągle jest on narażony na nieestetyczne, szpecące go zarysowania. Dzięki wytrzymałym case`om na telefon, które znajdziesz w ofercie Plantwear, twoje urządzenie będzie maksymalnie chronione, a ty – zadowolony z idealnie wyglądającego smartphona w nowoczesnej, minimalistycznej obudowie. Sprawdź ofertę drewnianych etui na telefon Plantwear na stronie https://plantwear.pl/kategoria/drewniane-etui/

One thought on “Telefoniczny gadżet w nowej odsłonie – drewniane etui Plantwear

Dodaj komentarz