Download!Download Point responsive WP Theme for FREE!

Fotobudka na weselu – zamiast fotografa czy jako dodatkowa atrakcja?

Współczesne atrakcje weselna znacznie różnią się od tego, co było kiedyś. Praktycznie zrezygnowaliśmy już z żenujących zabaw, organizowanych przez podpitego wodzireja. Bawimy się z klasą i wybieramy bardziej wyszukane atrakcje, jak chociażby pokazy barmańskie, fontanny czekoladowe czy kulinarne prezentacje. Wśród tych atrakcji wyróżnia się fotobudka. Czy sprawdzi się ona zamiast fotografa czy jedynie jako dodatek do albumu weselnego?

Czym jest fotobudka?

Kiedyś fotobudki były widywane tylko w większych galeriach, na dużych imprezach czy festiwalach. Obecnie coraz częściej stanowią atrakcję na weselach czy innych przyjęciach okolicznościowych. Tradycyjnie fotobudka jest w formie kabiny, w niej znajduje się „mini studio fotograficzne” – robimy sobie zdjęcie, które po kilku sekundach zostaje wydrukowane. Sami decydujemy, jak i kiedy robimy zdjęcie. Możemy dodawać różne rodzaje tła i napisy, a także korzystamy z wielu zabawnych gadżetów. Jeśli interesuje Cię fotobudka Kraków, zajrzyj na stronę: http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka.

Zamiast fotografa czy jako dodatkowa atrakcja?

Jak wiadomo, chyba nic i nigdy nie będzie się równać zdjęciom wykonanym przez profesjonalnego fotografa. To właśnie on potrafi tak dobrać kadry, by ukazać na zdjęciu wszystkie emocje i uczucia, towarzyszące w czasie ślubu i wesela. Wydaje się więc, że nic nie jest w stanie zastąpić fotografa na weselu. Jednak fotobudka może być doskonałą atrakcją, która dodatkowo wzbogaci zabawę i powiększy nasz album ze ślubu o zdjęcia robione bardziej dla wygłupów.

Fotobudki są świetna okazją do integrowania się uczestników wesela. Kiedy zakładamy na siebie maski, ubieramy peruki czy okulary, czujemy się bardziej wyluzowani. Taka atmosfera sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości. Niestety bywa, że na weselu rodzina pana młodego bawi się w swoim gronie, a rodzina panny młodej w swoim. Wspólne zdjęcia w fotobudce będą więc okazją, by poznać się nieco bliżej, pośmiać się i przekonać, że razem bawi się znacznie lepiej. Jeśli chcecie rozkręcić wesele, fotobudka będzie jak najbardziej wskazana.

Tagi