Zadbaj o piękną oprawę oczu!

Zadbaj o piękną oprawę oczu!

Większość kobiet zwraca dużą uwagę na swoje rzęsy i stara się, by były jak najpiękniejsze. Dodają one uroku, sprawiają, że oczy wydają się większe oraz zwracają dużą uwagę. Niestety jednak w dbaniu o piękną oprawę oczu często zapomina się o brwiach, które mogą mieć jeszcze większe znaczenie, gdyż nie tylko podkreślają piękno oczu, ale też sprawiają, że cała twarz nabiera charakteru. Warto to zmienić?

Brwi, aby były piękne, muszą być przede wszystkim zdrowe, mocne i gęste. Dobrym pomysłem jest więc stosowanie drogeryjnych odżywek bądź domowych metod, jak choćby smarowanie olejkiem rycynowym na noc. Dzięki temu zabiegowi brwi stają się mocniejsze, gęstsze, a także bardziej wyraziste. Ta ostatnia cecha jest nie mniej ważna, gdyż wiele kobiet, nawet o ciemnych włosach, ma jasne brwi, które, nawet jeśli są gęste, są mało zauważalne. Z tym jednak można poradzić sobie bardzo łatwo, wystarczy zdecydować się na farbowanie henną, najlepiej – u kosmetyczki, na przykład tutaj: http://easywaxing.pl/pl/zabiegi/inne-zabiegi/henna-i-regulacja-brwi. Ciemne brwi wyglądają świetnie, jednak tylko wtedy, jeśli mają perfekcyjny kształt, zatem warto przed farbowaniem zdecydować się na ich regulację. Samodzielnie trudno jest to zrobić oraz dobrać kształt brwi do twarzy, kosmetyczka zaś upora się z tym w parę minut i można będzie cieszyć się pięknym, nowym wyglądem.

Efekty farbowania henną utrzymują się nawet do kilku tygodni, a przy tym zabieg ten nie szkodzi brwiom, warto go więc wykonać i jest to wyjście znacznie lepsze niż malowanie brwi. Dlaczego? To proste – ponieważ znakomicie można wyglądać nawet jeśli nie ma się na twarzy makijażu. Ponadto precyzyjne malowanie brwi nie jest łatwe i często można nadać im nienaturalny, nieatrakcyjny wygląd, na przykład gdy pomaluje się je zbyt grubo. W przypadku kobiet o tłustej cerze problemem może być też rozmazywanie się kosmetyku, na przykład wosku do stylizacji brwi czy kredki, gdyż zwykle są to kosmetyki o dość ciężkiej konsystencji i posiadające w składzie dużo tłuszczu.

Dodaj komentarz