Oczyszczanie twarzy innowacyjną metodą

Oczyszczanie twarzy innowacyjną metodą

Szukasz sprawdzonego sposobu na oczyszczanie skóry twarzy? Nie wiesz od czego zacząć? Zobacz jakie to proste!

Wiele Pań ma problemy z cerą. Stosują różne kosmetyki i suplementy, a to i tak nic im nie pomaga. Takie dolegliwości związane ze skórą, mogą wprawić nas w kompleksy i zaniżyć nasze poczucie własnej wartości. Dlatego warto poznać innowacyjną metodę, która pomoże każdej cerze. O czym mowa? Zaraz się przekonamy!

Peelingi i inne specyfiki

Aby usunąć z cery przebarwienia, krostki i nieprzyjemne wypryski, stosujemy wiele różnorakich peelingów, a mimo to problem z cerą zostaje. W takiej sytuacji, warto raz na zawsze pozbyć się nieprzyjemnych dolegliwości i zyskać piękną, jędrną i oczyszczoną skórę twarzy.

Peeling chemiczny, to nowoczesny zabieg, który zapewni Ci te wszystkie trzy rzeczy. Jak działa? Kwasy zawarte w peelingu, działają na cerę rozluźniającą. Dzięki temu naskórek dużo łatwiej się złuszcza. Poza tym, takie działanie usuwa również martwe komórki. Jeżeli masz cerę trądzikową, to tym bardziej powinnaś zdecydować się na taki zabieg, z użyciem peelingu chemicznego. Dlaczego? Kwas salicylowy, dodany do peelingu, świetnie pomaga cerze ze zmianami trądzikowymi i koi ją.

Jaka cera może skorzystać z zabiegu peelingowania?

W zależności od typu cery jaką posiadasz, taki peeling będzie wyglądał inaczej. Na jaką skórę jest on idealny? Przede wszystkim, pomaga erze:

– mieszanej,

– suchej i odwodnionej,

– wrażliwej i naczyniowej,

– normalnej,

– trądzikowej z przebarwieniami i  bliznami,

– tłusta.

Jak postępować ze skórą po peelingu chemicznym?

Nie możemy narażać cery na promieniowanie UV, nie kąpiemy się w chlorowanej wodzie, nie wykonujemy żadnych peelingów mechanicznych ani chemicznych oraz intensywnie nawilżamy twarz i używamy filtrów przeciwsłonecznych.

Przeciwwskazania do peelingu chemicznego

Jeżeli Twoja cera jest podrażniona, pojawiły się na niej stany ropne albo aktywna opryszczka to najlepiej zaczekać z peelingiem chemicznym.

A gdzie można udać się na taki zabieg? Najlepiej znaleźć profesjonalny i renomowany salon kosmetyczny, jeżeli nie wiesz, jaki wybrać to możesz to sprawdzić na przykład tutaj: http://easywaxing.pl/pl/zabiegi/zabiegi-na-twarz/eksfoliacja-kwasami.

Dodaj komentarz