Szybka pomoc dla paznokci

Szybka pomoc dla paznokci

Twoje paznokcie potrzebują pomocy? Są kruche i łamliwe? Zobacz, jak sobie z tym poradzić.

Paznokcie u dłoni i stóp, są bardzo delikatne i wrażliwe. Tym bardziej teraz, gdy za oknem jest zimno, potrzebują dodatkowej pielęgnacji i odżywienia. Co powinno Cię skłonić do niepokoju? Żółta płytka, łamliwość, kruchość i rozdwajanie się paznokci. To sygnały alarmowe, których nie możesz przegapić.

SOS dla zmęczonych paznokci

Jeżeli Twoje paznokcie wymagają silnej regeneracji to powinnaś poznać specjalny zabieg SPA, który je wzmocni i odżywi. Możesz go wykonać zarówno na paznokciach u dłoni jak i u stóp. Taka terapia polega na kojącej i zmiękczającej kąpieli, peelingu, usunięciu zrogowaciałego naskórka. To wszystko da zniewalający efekt. Twoje dłonie będą aksamitne i gładkie, paznokcie odżywione i pełne blasku, a stopy zregenerowane i nawilżone. Jeżeli to nie wystarczy, możesz jeszcze dodatkowo ufundować sobie okłady z parafiny.

Parafina dla stóp i dłoni – raj i nieziemskie odżywienie

Kąpiel parafinowa, to prawdziwy raj dla zmęczonych i zniszczonych dłoni oraz stóp. Po takim zabiegu, Twoja skóra na rękach będzie aksamitnie gładka, zregenerowana, odżywiona i nawilżona. Również Twoje stopy zyskają niezwykłą miękkość. Do tego, paznokcie po takiej kąpieli są zdrowe i połyskujące. Jeżeli już przejdziesz taką parafinową terapię, możesz pokusić się o terapeutyczny manicure i pedicure. Na czym to polega?

Manikiur i pedikiur terapeutyczny

Zmęczone i chore paznokcie, nawet po tak intensywnej pielęgnacji, muszą być dopieszczone. Aby tak się stało, skorzystaj z terapeutycznego manicure i pedicure. Ten zabieg polega na usunięciu martwego naskórka i wypiłowaniu płytek. Po tym, stylistka nakłada na nie specjalną i innowacyjną bazę, która ma silne działanie odżywiające i regenerujące. Na koniec możesz wybrać kolor lakieru i ozdobić je piękną emalią, która nie pozbawi ich dopływu powietrza. Aby wzmocnić manikiur czy pedikiur, wybierz dodatkowo pomalowanie lakieru specjalnym top’em utwardzającym. Piękne paznokcie gotowe!

Pogotowie dla paznokci

Jeżeli nie wiesz, gdzie znaleźć dobre i profesjonalne pogotowie dla paznokci, to zajrzyj tutaj: http://www.easynails.pl. Znajdziesz tam profesjonalne studio, które przeprowadzi Twój manicure i pomoże Ci wypielęgnować paznokcie.

Dodaj komentarz