Zabiegi upiększające w nail barze

Zabiegi upiększające w nail barze

painting-fingernails-635261_640

Nail bar oferuje nam więcej profesjonalnych zabiegów upiększających niż mogłoby się w pierwszej chwili wydawać. Miejsce to, jak wiadomo, charakteryzuje się niezbyt dużymi rozmiarami i jest ono niejako swego rodzaju wizytówką tradycyjnego salonu kosmetycznego. Nie oznacza to jednak, że mamy tam mniejsze pole do manewru i uszczuplony wybór jeśli chodzi o różnego rodzaju usługi. Już podczas pierwszej wizyty łatwo przekonać się, że zatrudniony tutaj personel jest w stanie wykonać całe mnóstwo efektownych zabiegów.

Nail bary zazwyczaj znajdują się w najbardziej ruchliwych częściach miasta. Centa handlowe, galerie, skupisko popularnych placówek czy ekskluzywne hotele to miejsca, gdzie najczęściej można znaleźć nail bar. Dlaczego? Powstał on głównie z myślą o zapracowanych kobietach, które mają stale napięty grafik. Dzięki takiej lokalizacji, pani mogą wstąpić do nail baru na ekspresowy manicure w drodze z pracy, między spotkaniami biznesowymi czy przy okazji spotkania z przyjaciółką. Manicure ekspresowy polega na wykonaniu czynności koniecznych do zachowania pięknego wyglądu paznokci. Kosmetyczka wypiłuje nasze paznokcie, nadając im odpowiedni kształt, odsunie skórki i w zależności od naszych zapotrzebowań czy upodobań, pokryje paznokcie bezbarwnym lub kolorowym lakierem.

Kolejnym zabiegiem, który możemy wykonać w nail barze jest manicure hybrydowy. To zdecydowane jeden z najbardziej opłacalnych zabiegów, na które warto się decydować. Manicure hybrydowy utrzymuje się nawet przez kilka tygodni, a wykonany przez profesjonalistkę, zachwyca swoim wyglądem i precyzją. Proces polega na wykonaniu podstawowego manicuru oraz na traktowaniu świeżo pomalowanych paznokci promieniami UV kosmetycznej lampy. Jeśłi mamy do czynienia z kosmetyczką z dużym doświadczeniem, zabieg nie zajmie zbyt dużo czasu, a efekty zadowolą każdą, nawet najbardziej wymagającą klientkę.

Nail bar to miejsce, gdzie można wykonać każdy rodzaj manicuru. Kosmetyczki biorą pod uwagę nasze upodobania, styl oraz panujące aktualnie trendy. Styliście i projektanci nie przestają nas zaskakiwać. Mieliśmy już do czynienia z neonowymi kolorami, magnetycznymi paseczkami, powoli odchodzącym efektem syrenki czy modnymi w miesiącach zimowych – sweterkowymi wzorkami. Ostatnim hitem są zdecydowanie paznokcie szklane.

Każda kobieta powinna być zadbana, a estetycznie wyglądające paznokcie to podstawa, aby móc wyglądać elegancko i schludnie. Nail ba we Wrocławiu umożliwia to każdej kobiecie, nawet takiej, która często ma napięty grafik.

Dodaj komentarz