Z czym łączyć jeans?

Z czym łączyć jeans?

Teoretycznie jeans jest dość prostym w stylizowaniu materiałem. Rzadko kiedy człowiek ubierający na siebie dżinsowe spodnie popełnia faux pas, ponieważ do takich szortów pasuje niemalże wszystko. Klienci odwiedzający cross sklep odzieżowy online często jednak są tak zachwyceni jego ofertą, że za jednym zamachem pozyskują dla siebie mnóstwo ubrań i dodatków o denimowym odcieniu. Potem zakładają je na siebie jednocześnie, co już może być poważną gafą.

Szukając modnych inspiracji w Internecie, czasami rzeczywiście można natknąć się na zdjęcia modelek ubranych od stóp do głów w jeansowe ubrania oraz, co więcej, niebieskie dodatki. Nierzadko prezentują się one rewelacyjnie, jednak trzeba pamiętać, iż ich stylizacje zostały przygotowane przez prawdziwych artystów, najlepszych i często światowych projektantów mody. Mają oni tak szeroką wiedzę na temat łączenia różnych elementów, iż nawet w pełni jeansowa odzież cross potrafi być przez nich wspaniale wystylizowana.

Gdyby jednak zwykły człowiek, przeciętny Kowalki, chciał wziąć z nich przykład, ostatecznie wyglądałby prawdopodobnie dość karykaturalnie. Nie znając się perfekcyjnie na modzie, lepiej z nią przesadnie nie kombinować. Wybierając przykładowo katankę dżinsową, nie warto ubierać do niej spodni z tego samego materiału. Jeans najlepiej zostanie wyróżniony, gdy pojawia się na tle zupełnie innych tworzyw czy barw. Można go zatem komponować ze wszystkim, tylko nie z nim samym.

A gdzie kupić stylowe, jeansowe ubrania, aby potem bawić się nimi, przygotowując ciekawe i zachwycające stylizacje? Otóż chętnym klientom oferuje je od dawna Cross Jeans. Znaleźć można w nim przeróżne spodnie, krótkie spodenki, spódnice, sukienki, koszule oraz klasyczne kurtki. Każda z tych rzeczy ma swój unikalny charakter i niepowtarzalną prezencję.

Dodaj komentarz