Depilacja doskonała dla każdego cz.1

Depilacja doskonała dla każdego cz.1

nogiWiększość osób na samo słowo depilacja odczuwa podświadomy ból. Nie ma w tym nic dziwnego i chyba każdy wie, że wyrywanie owłosienia niesie ze sobą nieprzyjemne doznania.

Każdy reaguje na zabieg depilacji inaczej. Na jednych nie robi on tak wielkiego wrażenia, a innych przyprawia o omdlenie. Dlaczego tak się dzieje? Zależy to w głównej mierze od indywidualnej tolerancji na ból. Faktem jest także, że jedynie usuniecie włosa wraz z cebulka pozwala zachować gładką skórę na dłużej.

Czy jesteśmy zatem skazani na uciążliwość takich zabiegów? Już nie. Kilkanaście lat temu powstała bezbolesna metoda depilacji. Odkryta została w Australii przez kobietę, która prawdopodobnie metodą prób i błędów szukała właściwego rozwiązania.

depilacja pastą cukrową Warszawa

Depilacja lycon, bo tak nazywa się ta niemalże bezinwazyjna metoda, jest w stanie usunąć włoski, których długość nie przekracza milimetra. Tak małe włoski są niemalże niemożliwe do usunięcia za pomocą innych wosków. W czym tkwi ten przysłowiowy ,,diabeł”? Oczywiście w szczegółach takich, jak skład wosku. Wykorzystuje on naturalne właściwości odżywcze z azulanów, aloesu, rumianku, róży i lawendy.

Wosk do depilacji posiada w swoim składzie olejki takie, jak przy aromaterapii. Za sprawą połączenia nowoczesnych technik i właściwości wosku do depilacji podczas zabiegu nie ma mowy o podrażnieniu skóry. Bardzo dużą zaletą jest także kojące działanie występujące podczas depilacji lycon. Zaraz po zabiegu skóra jest gładka i nie miękka. Możemy zapomnieć o podrażnionej i czerwonej skórze.