Depilacja doskonała dla każdego cz.2

Depilacja doskonała dla każdego cz.2

nogi2Depilacja lycon jest nie tylko bezbolesna, ale także skuteczna i bardzo precyzyjna. Może być wykorzystywana na wszystkie okolice, nawet te najbardziej wrażliwe.

Wosk do depilacji charakteryzuje się nie tylko swoimi doskonałymi właściwościami. Jego konsystencja jest kremowa, a zapach przypomina perfumy. Taki zabieg będzie nam się raczej kojarzyć z relaksem, niż męczącą jak zwykle depilacją. Jeśli udamy się do wykwalifikowanej kosmetyczki, przejdziemy niemalże rytuał pielęgnacyjny, a nie zwykły zabieg. Warto rozważyć taką kuszącą możliwość.

depilacja pastą cukrową Warszawa

Do depilacji lycon używane są trzy rodzaje wosków i każdy z nich ma bardzo podobne działanie. Żaden z nich nie powoduje bólu, a jedyną różnica jest właściwie temperatura topnienia. Depilacja lycon obecnie dostępna jest we wszystkich większych miastach. Sama Warszawa oferuje całą gamę salonów wykonujących tego typu bezbolesną depilację.

Czy do zabiegu należy się szczególnie przygotować? Z pewnością nie należy dzień wcześniej opalać się na słońcu. Dotyczy to także wizyty w solarium. Jeżeli wybieramy się na depilację lycon, powinnyśmy odczekać kilka dni. Przeciwwskazaniem są bez wątpienia wszystkie rany skórne i uszkodzenia naskórka.

Również żylaki i popękane naczynka uniemożliwiają skorzystanie z depilacji lycon. Ostatnia na tej czarnej liście jest menstruacja, która również opóźni nieco planowany zabieg. Są to rzeczy na które niestety w większości nie mamy wpływu i musimy po prostu przeczekać. Jeżeli jednak nic nie stoi na przeszkodzie, warto rozważyć wybranie się na tego typu pielęgnacyjny rytuał.