Jak czerpać przyjemność z seksu?

Jak czerpać przyjemność z seksu?

woman-499756_640

Na pewno niejednokrotnie zastanawiałyście się, jak czuć się pewniej w sypialni i cieszyć się satysfakcjonującym seksem. Ważne, by kontrolować poziom swojego libido. Jesteśmy wtedy atrakcyjniejsze, a związek z ukochanym staje się cudowną przygodą. Jak spotęgować doznania erotyczne? Podpowiemy.

Każda kobieta chciałaby przeistoczyć się w kocicę podczas intymnych igraszek z ukochanym. Jednak czasami jest nam trudniej się otworzyć i czerpać przyjemność z seksu zwłaszcza, jeśli zaniedbujemy nasze ciało, a nasz styl życia pozostawia wiele do życzenia. Wystarczy poświęcić więcej uwagi samej sobie oraz partnerowi, by nasze życie erotyczne diametralnie się poprawiło. Już kilka prostych trików podniesie kobiece libido, a tym samym pewność siebie.

Pracuj nad sobą

Poziom libido często przekłada się na poczucie wartości kobiety, bo od niego zależy jakość naszego życia seksualnego i relacje z partnerem. By poczuć się pewniej w sypialni i nie mieć zahamowań, warto każdego dnia poświęcić sobie trochę uwagi i zadbać o swoje samopoczucie. A nasze samopoczucie zależy od tego, jak czujemy się w swoim ciele oraz od tego, czy potrafimy się zrelaksować. Stres, problemy zdrowotne oraz uwaga – brak czasu dla partnera, to zabójcy kobiecego libido. By czuć się w swoim ciele, jak w swoim domu i spędzać wspólne chwile z partnerem, należy uporządkować naszą codzienność i planować każdy dzień. Niezwykle istotne jest to, co jemy. Tłuste, kaloryczne i przetworzone jedzenie zabija ochotę na seks. Warto wprowadzić do naszej diety więcej warzyw, owoców i ryb, a chipsy zastąpić orzechami, pestkami dyni i migdałami. Spektakularne efekty przynoszą suplementy na libido, na przykład Libistim. To skuteczny i bezpieczny, w stu procentach naturalny preparat podnoszący ochotę na seks. Dzięki niemu orgazm jest intensywniejszy, a miejsca intymne niezwykle czułe na pieszczoty. Libistim może stosować kobieta w każdym wieku, ciesząc się nowymi doznaniami w sypialni. Żeby odzyskać ochotę na seks, dobrze jest uprawiać regularnie bieganie, jazdę na rowerze lub na rolkach. Nie zapominajmy też o odpowiedniej ilości snu, a wolny czas starajmy się spędzać z partnerem robiąc nowe i ekscytujące rzeczy.

Afrodyzjaków nigdy dość

Afrodyzjaki mają magiczną moc. Są dostępne niemal wszędzie, wystarczy tylko wiedzieć, gdzie szukać. Najprościej jest sięgnąć po ich zbawienne działanie w kuchni. Naturalne afrodyzjaki są rewelacyjne, podnoszą libido i poprawiają nasze zdrowie. Są nimi kardamon, szafran, wanilia, truskawki z bananem skąpane w czekoladzie oraz owoce morza. To idealny jadłospis na kolację przed erotycznymi igraszkami.

Dodaj komentarz