Kosmetyki dla dzieci

Kosmetyki dla dzieci

Odpowiednia pielęgnacja delikatnej skóry noworodków, niemowląt i małych dzieci jest bardzo ważna. Istotne jest aby kosmetyki dla dzieci były antyalergiczne, wykonane z naturalnych, delikatnych składników, pozbawione intensywnych substancji zapachowych oraz nie wysuszały delikatnej skóry małego dziecka.

Bardzo ważna jest przede wszystkim odpowiednia pielęgnacja pupy malucha. Podczas każdego przewijania i po kąpieli dobrze jest posmarować pupę dziecka linomagiem. Linomag produkowany jest z naturalnych składników, ma działanie nawilżające i natłuszczające a dzięki lekkiej konsystencji jest bardzo wygodny w stosowaniu. Po zastosowaniu linomagu pupa niemowlęcia jest pokryta delikatną warstwą maści która pełni funkcję ochronną. Jest niezawodny przy wszelkich otarciach i odparzeniach pupy niemowlęcia. Dzięki naturalnym składnikom maść linomag mogą stosować także matki karmiące przy wszelkich podrażnieniach brodawek piersi.

Do codziennej pielęgnacji skóry zarówno noworodków jak i starszych dzieci dobrym wyborem są kosmetyki z serii Ziajka firmy Ziaja. Można je dostać np. w eZiko: http://www.e-zikoapteka.pl/ziaja.html. Jest to specjalna linia kosmetyków, stworzona z myślą o delikatnej skórze niemowląt, które można stosować już od pierwszych dni życia dziecka. Kosmetyki Ziajka są wyjątkowo delikatne, pozbawione intensywnych substancji zapachowych, produkowane wyłącznie ze sprawdzonych i naturalnych składników.

Ziajka posiada bardzo bogaty wybór kosmetyków, między innymi płyny do kąpieli, kremy i balsamy do ciała, oliwki i balsamy do pielęgnacji ciemieniuchy na główce niemowlęcia oraz szampony do włosów i kremy ochronne na każdą pogodę, na przykład na mróz i wiatr lub z filtrem przeciwsłonecznym dla zapewnienia wysokiej ochrony skóry dziecka. Zarówno maść linomag oraz kosmetyki z serii Ziajka dostępne są w aptekach i drogeriach w bardzo przystępnych cenach.

Dodaj komentarz